Objízdná trasa bude obousměrná pro veškerý provoz, vyznačena bude po silnici č. II/237 od Rakovníka na Nové Strašecí až ke křižovatce s Havlíčkovou ulicí, poté se pokračuje až k Nové ulici a následně se napojí na silnici č. III/2371 (ulici Čsl. Armády).

Silnice mezi Hořesedly a Kolešovicemi je rovněž uzavřena

Z důvodu opravy povrchu komunikace je od 2. do 11. listopadu zcela uzavřena i silnice třetí třídy č. 2284 mezi obcemi Kolešovice a Hořesedly. Zástupce stavebníka oznámil změnu začátku prací na 7. listopadu. Objízdná trasa bude vedena obousměrně pro veškerý provoz z Kolešovic po silnici č. III/2275 přes Heřmanov a Hokov na karlovarskou silnici I/6, poté budou řidiči pokračovat po této silnici do obce Hořesedly.

Uzavírka potrvá až do konce dubna

Ve Zbečně je prodloužena úplná uzavírka silnice č. II/201 z důvodu výstavby kanalizace a přípojek včetně rekonstrukce vodovodu v obci. Původně měla uzavírka končit na konci října letošního roku, avšak bylo zažádáno o její prodloužení až do konce dubna následujícího roku z důvodu prací na třetí etapě. Práce budou probíhat v zimním období, tedy od 1. listopadu do 31. března 2021. Poté se začnou dodělávat jednotlivé místní komunikace a přípojky.