Vánoční turnaj měl vysokou účast a velkou kvalitu, mají na tom zásluhu nejenom hráči, ale i rozhodčí Jan Janota a Emanuel Vambera, a také hlavní pořadatelka Monika Kochová, která na poslední chvíli nahradila nemocného manžela a především díky ní se akce uskutečnila. Nejen, že zvládla na jedničku roli časoměřičky, ale navíc svým komentářem provázela akci.
Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou skupin a hodně záleželo na každém zápase, protože vítěz skupiny hrál o první místo, druhý o místo třetí konečný post, třetí o páté a čtvrtý o sedmé konečné místo turnaje.
Ve skupině A byli favorité hráči Lahvoňe B, kteří v prvním turnaji před čtrnácti dny skončili druzí. Svoji úlohu favorita nakonec potvrdili, i když zejména v souboji MOA Boys se hodně zapotili. O konečném pořadí ve skupině paradoxně rozhodl vlastní gól. Napínavé utkání sehráli lahvoni také s Rohipnoláky. Ti nakonec obsadili ve skupině druhé místo a následně bojovali o bronz. Sice remizovali s HBC 1:1, ale dokázali porazit v napínavém zápase MOA Boys 3:2.
Skupina B byla ještě vyrovnanější. Lahvoň A sice nestačil na své soupeře, ale v každém utkání je trápil, co mu síly stačily. Zbylá tři mužstva mezi sebou sehrála dramatické zápasy. MOA Stars nakonec vyšel jako vítěz, když remizoval s Pozemkáři 2:2 a porazil mužstvo Pepa Je 4:3. Pozemkáři s Pepou Je remizovali 1:1, a to je posunulo do boje o konečné třetí místo. Na ,,pepíky,, zbyl jen souboj o páté místo.
V souboji o konečné sedmé místo se tedy střetl HBC Rakovník a Lahvoň A. Také o předposlední příčku se bojovalo až do konce o čemž nakonec svědčí i nejtěsnější výsledek 1:0, když více štěstí měl tým vedený Romanem Němečkem. Bitva o konečnou pátou příčku mezi MOA Boys a Pepa Je přinesla další velké drama. Kádr mužstva „pepíků“ svou zkušeností přehrál snaživé mladíky a dokázal si během zápasu vytvořit náskok, který v čtyři minuty před koncem stáhl soupeř na rozdíl jediné branky, ale taktickou hrou v závěru získal pátou příčku vítězstvím 3:4 přece jen tým Pepa Je.
O bronzový konečný stupínek si zahráli Rohipnoláci proti Pozemkářům. Unavení, a trošku zklamaní pozemkáři, kteří si jistě mysleli na finále, v souboji o třetí místo jasně podlehli 5:0 týmu, který patřil k ozdobám turnaje. Postupně navyšoval svůj náskok a zaslouženě získal bronzové medaile.
Velké a nutno podotknout mimořádně napínavé finále před slušně zaplněným hledištěm si tedy zahrál MOA Stars a Lahvoň B. Vlastně šlo o reprízu finálového utkání z minulého turnaje. Lahvoň svého soupeře zaskočil aktivní hrou a brzy se dostal do vedení, které si udržoval. Hvězdám se ale tentokrát nedařilo herně, vázla kombinace a především pohyb. Vysvobozením byla nakonec vyrovnávací branka Tvarůžka a po řádném hracím čase poměr na ukazateli 1:1. O slovo se tedy přihlásily nájezdy. V této disciplíně nakonec byli šťastnější hráči MOA Stars, když hrdinou zakončující za stavu 2:2 se v samotném závěru stal střelec Kozák – 3:2. Díky jeho přesné střele si se spoluhráči došel pro pohár vítězů turnaje.
Slavnostní zakončení bylo opět v režii pořadatelky a moderátorky turnaje Moniky Kochové, která společně s Janem Janotou předala poháry a ceny, a také vyhlásila nejlepšího střelce turnaje Vojtěcha Nováka z týmu Pepa Je, který vstřelil celkem osm branek