Provozní doba (do konce června) je shodná s vnitřním areálem , ale vždy do 20:00 hodin. Vstupné do venkovního areálu činí 105 korun a celý den, 85 korun od 16 hodin. Děti od tří do 15 let platí 75 korun za den a 65 korun od 16 hodin, důchodci a studenti o 10 korun méně. Rodinné vstupné je v rozmezí 245 až 385 korun.

"Vstupné jsme oproti loňsku mírně podražili. Co se týče novinek, přibylo několik herních prvků, jako interaktivní chodníček či kreslící tabule. Areál je posekaný, keře upravené a břehy posekané," přiblížil Dušan Godeša, jednatel společnosti ÚMK Rakovník.

Areál je připravený také v Tyršově koupališti v Rakovníku. Kvalita vody je výborná, předpověď počasí také a tak se dá očekávat první větší nápor návštěvníků a především plavců. Vstupné, které činí 60 korun za dospělého, 40 korun za dítě a seniora a 180 korun za rodinu, se prozatím platí na baru a je otevřeno od 10:00 do 20:00 hodin.

S novou sezónou máme pro vás i několik novinek. Jednou z nich je dřevěná hand-made houpačka, kterou vyhotovil provozovatel Roman Jašek.

Město Rakovník, které areál vlastní pak zakoupilo lavice k chatkám. To ocení hlavně ubytovaní, protože poslední rok buď lavice zcela chyběly nebo byly v dezolátním stavu.

close Venkovní areál Tyršova koupaliště nabízí několik novinek. info Zdroj: Tyršovo koupaliště zoom_in Venkovní areál Tyršova koupaliště nabízí několik novinek.

Pro tuto sezónu je také pár volných kabinek. Cena za sezonu činí 800 korun + možnost zakoupení 2x sezónní permanentky za 600 korun i pro dospělé osoby.

Pouze po předchozí telefonické rezervaci, na tel.: 605 999 696. Majitelé kabinek, kteří nemají na sezónu 2024 ještě zaplaceno, tak mají učinit nejpozději do konce června. Nezaplacené kabinky budou nabídnuty dalším zájemcům.