Oblíbený Hostinec Na Růžku v Pecínově u Nového Strašecí představí svým návštěvníkům skupinu mladých stand-up komiků ze skupiny Vtípečky se zelím. Vystoupení je naplánováno na sobotu 16. září.

„Z Rakovnicka pocházím a moc rád se sem vracím. Na jaře jsme s Vtípečky se zelím vystoupili v rakovnickém Domě osvěty, nyní pořádáme show v Hostinci Na Růžku v Pecínově. To místo pro mě mnoho znamená, stejně jako pro spoustu dalších lidí. Vnímám ho jako podnik, který naplno žije kulturou, především hudbou a divadlem. Jsem zvědavý, jak tamější publikum bude reagovat na stand-up komedii. Beru to jako výzvu. Nemůžeme se dočkat,“ říká jeden z vystupujících Jiří Štraub.

close Plakát Vtípečků se zelím. info Zdroj: Foto: archiv Vtípečků se zelím zoom_in Plakát Vtípečků se zelím.

Mimo něj se diváci mohou těšit také na Martina Černého, Ondřeje Cabala, Lukáše Kaňku a Marka Vobořila. Komediální skupinu Vtípečky se zelím založili v roce 2022 Ondřej Cabal a Aleš Pitrmoc. Jejím cílem je shromažďovat začínající komiky a kolektivně rozvíjet řemeslo stand-upu. V tom jim pomáhají také známí a zkušení komici Jiří Jakima a Tigran Hovakimyan. 

Vtípečky se zelím