Neuvěřitelně výkonný zlodějíček se stihl během jediné noci, ze středy na čtvrtek dostat do tří objektů! Mluvčí rakovnické policie René Černý dodal: „Všechny tři případy prošetřujeme jako podezření ze spáchání trestných činů krádeže a poškozování cizí věci.“

Lišany

Ve čtvrtek před sedmou hodinou ranní jsou policisté souběžně voláni do kanceláře a vzorkovny truhlářské dílny v areálu bývalého zemědělského družstva v Lišanech a zároveň do kanceláře podnikového skladu v Rakovníku. „V Lišanech rozbil výplň euro okna a poškodil žaluzie. Dál se ale nedostal. Tak šel na další euro okno a až tady měl úspěch a mohl vlézt do vzorkovny, kde mimo chodem rozbil jedny ze zde vystavených dveří. Poté zamířil do kanceláře. Tady konečně našel to, po čem celou dobu pídil, a to příruční trezor. K jeho smůle, ale jen s malou finanční hotovostí,“ konstatoval Černý. Směšné je, že škoda, kterou náš člověk napáchal na zařízení objektu, dělá 17 tisíc korun. Krádeží oproti tomu získal pouhých šest stovek.

Huřviny

V Rakovníku v Huřvinách musel nejprve překonat mříž na okně a pak teprve okno rozbít. Z objektu si pak opět vítězoslavně odnesl malý příruční trezor s mini hotovostí. Škoda na zařízení činí: 5 tisíc 600 korun. Zisk pro zloděje: 1 tisíc 270 korun!

Dukla

Úspěšný byl specialista na kanceláře až ve firmě v ulici Dukelských hrdinů v Rakovníku. Do objektu se dostal po rozbití vchodových plastových dveří a ukradl trezor kde bylo několik tisíc korun. Škoda na objektu dělá 2 tisíce 500 korun a na ukradených věcech 15 tisíc 800 korun.