„Celková materiální škoda činila dvacet tisíc korun. Ani jeden z účastníků nehod před jízdou nepožil alkohol,“ nechal se slyšet zástupce vedoucího rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Heller.

K první nehodě došlo v půl osmé ráno na karlovarce v katastru Nesuchyně. „Dvaatřicetiletý Mostečák v osobním voze Mercedes Benz Actros jel ve směru od Karlových Varů na Prahu. Za křižovatkou na Nesuchyni ho začala předjíždět zatím neznámá nákladní souprava. Při předjížděcím manévru však zachytila o levé zpětné zrcátko na mercedesu. Ten byl natlačen k pravé krajnici a sjel do příkopu. Odtud se mu ale podařilo vyjet. Řidič v náklaďáku pokračoval po incidentu v jízdě,“ popisoval nehodu Ladislav Heller. Muž z mercedesu zaznamenal pouze začátek poznávací značky 1U5. Policie proto žádá případné svědky o pomoc. Na zpětném zrcátku mercedesu vznikla škoda 15 tisíc korun.

Druhá nehoda se stala okolo osmé hodiny večerní v katastru Jesenice. Řidič Škody Octavia Combi jel ve směru od Jesenice na Kolešov. Za obcí Jesenice na úseku u hřbitova mu do cesty vběhl zajíc a došlo ke střetu. Tomu se přebíhání silnice stalo osudným. Na octavii byl poškozen nárazník. Škoda byla vyčíslena na 5 tisíc korun.