Chuť na cigaretu už nedokázal ovládnout zloděj, který se kvůli troše nikotinu neváhal vloupat do benzinového čerpadla v Rynholci.

Náruživý kuřák

„Zatím neznámý pachatel rozbil skleněnou výplň objektu a šel krást,“ uvedl mimo jiné ke kurióznímu případu mluvčí rakovnické policie René Černý.
Zlodějíček vnikl do benzinky a ukradl přesně nezjištěné množství kuřiva.
„Měl zřejmě velice naspěch, neboť část nakradeného proviantu byla nalezena v okolí benzinky. Jak prchal, tak mu asi cigarety vypadaly,“ doplnil policista.
Událost byla rakovnickým policistům oznámena po jedenácté hodině noční prostřednictvím linky 158 šestatřicetiletým mužem z Rakovnicka. Škody byly spočteny na 28 tisíc korun.

Fichtl

O loupež na objednávku se zřejmě jedná v případě krádeže veteránu mopedu značky Sachs Fichtel a vojenské přilby ze stodoly u rodinného domu ve Mšeckých Žehrovicích.
„Zloděj se na pozemek dostal zadními vrátky a poté vypáčil rovněž zadní dveře stodoly,“ popsal cestu chmatáka policista René Černý.
Ukradený moped má černou barvu, pokud máte o jeho současném majiteli nějaké informace, obraťte se na nejbližší policejní oddělení nebo vytočte dobře známou linku 158.
Okradeným je v tomto případě čtyřiašedesátiletý muž z Rakovnicka. Škody dělají 31 tisíc 100 korun.